Potala, o.p.s.

Online audio kurz tibetského buddhismu: Osm veršů – LO DŽONG

Kurz Osm veršů obsahuje čtyři lekce s materiály, včetně sedmi asi půlhodinových audio nahrávek, které staví na učení Jeho Svatosti v dané knize. Kniha sama je komentářem k slavnému krátkému tibetskému textu z 11. století od gešeho Langri Thangpy.

Před třemi lety pro své studenty ct. Tenzin Palmo nahrála sérii učení k dalajlámově knize Transformace mysli. Dnes se rozhodla, že by bylo přínosné dané nahrávky zveřejnit a Mantrajána nabídla tuto myšlenku prakticky realizovat na našich stránkách. Tak vznikl tento kurz Osm veršů.

Ctihodná Tenzin Palmo je česká mniška, která tráví většinu času v klášteře Kopan v Káthmandú, kde studuje buddhismus tradičním způsobem, a zároveň je kvalifikovanou instruktorkou kurzu buddhismu Nadace pro zachování mahájánové tradice FPMT Lámy Zopy Rinpočheho. Navíc má v Čechách skupinu studentů, kterou v současné době vede programem základních buddhistických studií, tzv. Lamrim.

Pro možnost účastnit se kurzu, kontaktovat Tenzin Palmo a zapojit se do diskuze s ostatními účastníky kurzu se registrujte na:
kurz8.mantrajana@gmail.com

Kurz najdete na stránkách https://mantrajana.cz/kurzosmversu/

Prosím, sdílejte – leták ke stažení: Osm versu letak.pdf