Potala, o.p.s.

Ctihodný Kevin: Jak žít šťastnější život

Datum / čas
08/03/2011
18:30 - 20:30


Podíváme se na způsoby, jak se vypořádat se škodlivými emocemi, špatnými zvyky a problémy a jak porozumět své vlastní mysli. Přednáška založená na myšlenkách tibetského buddhismu vysvětlí metody, které může pochopit a používat každý.

Jak žít šťastnější život

Většinou se domníváme, že naše štěstí z velké části závisí na vnějších věcech, jako jsou vztahy, zdraví                a bohatství. Když se však obrátíme dovnitř sebe sama a zeměříme na to, jak funguje naše mysl, můžeme se naučit vytvářet štěstí nezávisle, zevnitř. Podíváme se na způsoby, jak se vypořádat se škodlivými emocemi, špatnými zvyky a problémy a jak porozumět své vlastní mysli. Přednáška založená na myšlenkách tibetského buddhismu vysvětlí metody, které může pochopit a používat každý.

Ctihodný Kevin studuje buddhismus od roku 1999, nejprve v Tara institutu v australském Melbourne, odkud se    v roce 2005 přestěhoval do Itálie, aby se stal studentem Základniho programu buddhistickýh studií v Institutu lamy Congkhapy. Po uspěšném ukončení Základního programu začal studovat sedmiletý Magisterský program pokročilých buddhistických filosofických studií. Buddhistickým mnichem tibetské tradice je od roku 2005.

Ke stažení: