Potala, o.p.s.

Ctihodný Kevin: Život z té lepší stránky

Datum / čas
26/04/2011
18:30 - 20:30


Život z té lepší stránky – veřejná přednáška mnicha tibetské buddhistické tradice v Potale – Himálajském centru v Praze.

Příliš často a příliš snadno se zaměřujeme na špatné věci v životě a děláme si negativní obrázek o druhých lidech i o sobě samých. jestliže se naučíme vytvořit si pozitivnější, realističtější náhled, můžeme zvýšit svou sebejistotu, zlepšit své schopnosti a rozvinout kvality, jako je laskavost, soucítění a odpuštění. Budeme se snáze vypořádávat s kritikou a obviňováním a prohloubíme porozumění sobě a ostatním. Přednáška založená na myšlenkách tibetského buddhismu přiblíží metody, které může pochopit a používat každý.

Ctihodný Kevin studuje buddhismus od roku 1999, neprve v Tara institutu v Melbourne, odkud se v roce 2005 přestěhoval do Italie, aby se stal studentem Základniho programu buddhistickýh studií v Institutu lámy Cong Khapy. Po uspěšném ukončení Základního programu začal studovat sedmiletý Magisterský program pokročilých buddhistických filosofických studií. Buddhistickým mnichem tibetské tradice je od roku 2005

Veřejná přednáška bude tlumočena do češtiny. Po přednášce bude možné získat informace o projektu Stúpa laskavosti v Praze.

Ke stažení: