Potala, o.p.s.

Jesus Om

Datum / čas
28/03/2009
20:00 - 22:00


Na závěr letošních tibetských dní vystoupí zajímavá skupina Jesus Om (s předskupinou URGH). Možná krátce z jejich web stránek :

Jesus Om se v srpnu 2004 poprvé představila veřejnosti svým promo CD. Nazvala ho Silent Cries (Freedom for Tibet) a snaží se upozornit na situaci v Tibetu. Texty Jesus Om ale nejsou a nebudou jen o Tibetu, ale i o všem, co souvisí s lidským hledáním pravdy o smyslu života.

Vše důležité o Jesus Om se dozvíte na stránkách  www.jesusom.wz.cz. Jsou zde i ukázky MP3 – celkem našlapaná muzika. Kapela se snaží propojit jak různé hudební styly, tak i duchovní směry. Zaměřuje se na sbližování tzv. východu a západu a podporuje svobodu ve vnímání světa. Snaží se o něco nového nejen po hudební, ale i obsahové stránce. Proto se vyjadřuje hudebními prostředky, které se dají těžko zařadit. Snad nejbližší škatulkou pro Jesus Om je heartcore.

Rádi Vás uvítáme v sobotu 28. března před 20.00 pod Hulváckým kopcem na BENÁTKÁCH. Spojení nevšední hudby, nevšedního místa a čepované desítky Pardál či dvanáctky Budvar může přinést nevšední zážitek.