Potala, o.p.s.

Meditace a prostor šúnja: přednáška a ukázková lekce

Datum / čas
24/01/2018
17:00 - 18:30


„Když pročistíme svoji mysl, začne skrz nás zářit naše duše.“ Yogi Bhajan
Přijměte mé pozvání na přednášku v Himálajského centru.Budeme si povídat o meditacích, o prostoru neutrality a vnitřního ticha, kterému se říká v sanskrtu šúnja. Čeká nás povídání nad dobrým čajem a také společná meditace z tradice Kundaliní jógy. 

Yogi Bhajan řekl, že Kundaliní jóga není cesta osobního rozvoje, protože nerozvíjí naši osobnost. Kundaliní jóga rozvíjí vztah s naší duší. Je to údajně nejrychlejší duchovní cesta. Při meditacích používáme mantry, mudry (pozice prstů) a pranajám (dechová cvičení). Proto je tato technika velmi dobrá i pro začátečníky.

Setkání je otevřené všem. Je vhodné také pro ty, kteří uvažují o kurzu „Meditace pro začátečníky: šúnja – prostor za myšlenkami“. Kurz začíná v únoru v Himálajském centru. Více informací o kurzu najdete zde:https://www.facebook.com/events/224137161461600/

Přijdete-li, napište mi prosím informaci na e-mail: gabina@bethelight.cz

Vstupné je dobrovolné.

Moc se těším na společné setkání! 
Gábina

O lektorce: Jsem instruktorkou Kundaliní jógy a praktikuji léčitelské meditativní umění Sat Nam Rasayan. Při Sat Nam Rasayan pracuji v prostoru šúnja, kde uvolňuji bloky a dovoluji, aby tělo našlo ztracenou rovnováhu a aby se samo léčilo. S radostí, láskou a vděčností předávám dál umění meditace v neutralitě, v prostoru ticha za myšlenkami.