Potala, o.p.s.

Workshop tibetská mála neboli thengwa

Datum / čas
16/04/2019
16:30 - 19:30


Cena workshopu: 600 Kč

K dispozici pro účastníky budou: přírodní minerální korálky z avanturinu, navlékací materiál, střapce, kovové mezičlánky a ozdoby; čaj a drobné občerstvení.

Vzhledem k potřebě nakoupit příslušné množství materiálu předem, prosíme zájemce, aby se přihlásili mailem na potala@potala.cz a aby do 10. 4. 2019 poslali zálohu 300,- Kč na účet Potala, o. p. s. u Fio banky číslo 2800844702 / 2010. Uveďte prosím vaše jméno a jako variabilní symbol 764.

Během workshopu, který povede cvičitelka jógy Alena Houšková, se seznámíte s tradičními podobami a používáním tibetského buddhistického růžence o 108 kuličkách – nazývaného sanskrtsky mála a tibetsky thengwa. Jako inspiraci si prohlédnete autentické tibetské mály z různých materiálů a společně si z vybraných pravých minerálních korálků navléknete svou vlastní málu. Ať už ji využijete při buddhistických praktikách anebo cvičeních jógy, nebo vás jen potěší silou působení kamenů či jako jarní módní doplněk, věříme, že vám udělá radost a nabije vás energií i společná tvořivá práce s krásným přírodním materiálem.

Materiál:

Mála má tradičně 108 korálků plus jeden tzv. guru korálek (který je možno nahradit i např. větší kuličkou o průměru 10 mm) a další dělící korálky.

Pro málu použijeme velikost korálků o průměru 6 mm

Na výběr jsou různé barvy avanturinu: růžová, červená, modrá, fialová, zelená.

Nezapomeňte do mailu uvést vaši barevnou preferenci – je možno i kombinovat.

Avanturin příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém. Podporuje a posiluje mentální síly, zrak, peníze, prosperitu, klid, léčení, je kamenem štěstí. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, chrání před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a prohlubuje inteligenci.