Potala, o.p.s.

Nabídka prodeje fotografií pana Poncara z výstavy: TIBET – KRAJINA MÝTŮ A LEGEND

Vážení a milí přátelé, příznivci Tibetu a občanského sdružení Potala,

Velkoformátové panoramatické fotografie vtahují diváka do drsné a divoké krajiny tibetských náhorních planin, hor, jezer a horkých pramenů, krajiny zdánlivě prázdné, přesto však obydlené nejen tibetskými kočovnými pastevci, ale i nespočetnými božskými silami a entitami.

Každá fotografie je autorským tiskem na speciálním fotografickém barytovém papíře, který umožňuje jemně vykreslit celou barevnou škálu, a je opatřena autorovým podpisem.

Všechny fotografie jsou pro vás k dispozici. Do 30. června do 19 hod. byla možnost si je ještě jednou prohlédnout pohromadě v DOXu. Jejich zakoupením přispějete na charitativní projekty o. s. Potala.

Fotografie formátu 40 x 60 cm nabízíme za jednotnou cenu 6.000,- Kč. Panoramatický formát 40 x 160 cm za cenu 11.000,- Kč. Velkoformátová panoramata 70 x 280 cm za cenu 20.000,- Kč.

Jedna z šesti velkoformátových fotografií – pohled na Caparang, někdejší hlavní město zaniklé západotibetské říše Guge, je určena do charitativní aukce. Vyvolávací cena je 20.000,- Kč.

Zvažte prosím, zda nechcete udělat radost sobě i tibetským dětem v exilových vesničkách nebo nomádským studentům v rekvalifikační škole či jiným příjemcům finanční a hmotné podpory, k nimž směřují projekty pomoci občanského sdružení Potala. Představte si, jak by se fotografie vyjímala ve vaší firmě!

Posílejte nám své rezervace na jednotlivé fotografie prostřednictvím sms na tel. 775 156 886 nebo mailem na adresu potala@potala.cz