Potala, o.p.s.

Slavnostní otevření Himálajského centra

Datum / čas
04/11/2017
17:00 - 21:00


Zveme vás na slavnostní otevření Himálajského centra v Praze!
⌘ Zdaru a úspěchu Himálajského centra požehnají tibetští mniši ⌘
⌘ Česko tibetský kulturní program ⌘ Slavnostní přípitek ⌘ Občerstvení z podhimálajských kuchyní ⌘ Hosté ⌘ Další překvapení ⌘

Před rokem jsme na crowdfundingovém portálu HitHit spustili kampaň s cílem vytvořit prostor pro poznávání kultur himálajského regionu, pro přednášky, filmy, koncerty, meditace, výuku jazyků, knihovnu, workshopy, vaření a hlavně pro vzájemné setkávání všech, kteří se o tuto oblast zajímají.

Potřebná částka byla díky kampani na HitHitu dosažena, ale celkové stavební úpravy v mnohem širším rozsahu by nebyly možné bez přispění a podpory dalších partnerů, firem i jednotlivců. Jsme rádi, že etapu přestavby stávajících prostor o. p. s. Potala a hlavně jejich rozšíření o nové části centra, jimiž jsou knihovna a vstupní místnost určená pro akce a setkávání, můžeme teď spolu s vámi završit pořádnou oslavou s tibetsko českým kulturním programem a exotickým občerstvením z podhimálajských kuchyní. 

Rituál požehnání pro zdar a úspěch činnosti Himálajského centra i jeho návštěvníků provedou tibetští mniši z exilového kláštera Gandän pod vedením mistra alikvótního zpěvu Lozang Zöpy. 

Všichni jste vítáni! Těšíme se na společné setkání! 
Program bude upřesněn.