Potala, o.p.s.

Veřejná akce na podporu přední barmské disidentky Aun Schan Su Ťij

Datum / čas
18/06/2010
17:00 - 19:00


Rádi bychom Vás pozvali na veřejnou akci na podporu přední barmské disidentky Aun Schan Su Ťij a také požádali o pomoc se zvaním lidí na tuto akci.

Přední barmská disidentka slaví letos kulaté šedesáté páté narozeniny, již patnácté narozeniny, které stráví v domácím vězení. Shromáždění se koná v pátek 18. června 2010 v 17:00 na Těšnově, Praha 1 (u tramvajové zastávky Těšnov, u graffiti zdi). Na legální graffiti ploše bude vytvořen velký obraz Su Ťij a kolem něj mohou účastníci napsat krátký vzkaz pro tuto osobnost barmského hnutí za demokracii.. Společnou fotku z akce zašleme českým i barmským exilovým médiím a také samotné Su Ťij jako vyjádření naší podpory.

Byli bychom velmi rádi, pokud byste se mohl tohoto shromáždění zúčastnit. Pro více informací kontaktujte mě (kristina.prunerova@clovekvtisni.cz, 777 787 917), pokud se budete moci účastnit, prosím potvrďte mi svou účast.

Také bychom Vás chtěli požádat o možnost uvedení této akce na Vašich stránkách nebo přeposlání Vašim příznivcům. Více informací o akci mužete nalézt na http://www.clovekvtisni.cz/index2.php?id=116&idArt=1455, kde je také možné stáhnout obrázek Su Ťij nebo banner (http://www.clovekvtisni.cz/gfx/banners/prani_pro_Su_Tij-w140.gif)

Děkuji za zvážení této žádosti

Kristina Prunerová